اگه وبلاگ قبلی من رو شخم زده باشین، حتماً می‌دونین که عاشق آهنگ‌های بی‌کلامم. در حقیقت، این نوع آهنگ‌ها، بازتاب احساسات عمیق آدمی هستن. اگه آهنگ‌های که خواننده دارن، انسان رو به وجد می‌آرن، آهنگ‌های بی‌کلام دیوونه کننده هستن.

به هر حال، یکی از معروف‌ترین کمپانی های تولید کننده در حوزه‌ی آهنگ‌های بی‌کلام و تِرِیلر، کمپانی «Songs To Your Eyes» هست؛ کمپانی‌ای که یک علاقه‌مند به آهنگ‌های تِرِیلر، غیرممکنه که اسمش رو نشنیده باشه.

این کمپانی، آهنگ‌های خودش رو به صورت آلبوم تولید می‌کنه و معمولاً، سازنده هر آلبوم فقط یک موسیقی‌دانه. توی همین سال جاری، یعنی سال 2019 میلادی، این کمپانی یک آلبوم به نام «Citadel» منتشر کرد که از نظر من واقعاً عالیه. تِرک «Citadel» یکی از بهترین تِرک‌های این آلبومه و چهارمین تِرک هم هست. من که به شخصه عاشق این تِرَکم. شما هم می‌تونین این تِرک رو گوش کنین (البته توی نسخه وِب کیفیت کمی داره) و از این لینک دانلودش کنین.

پ.ن: به لطف دوستان عزیز بلاگرم، از لحاظ روحی الآن حالم خیلی بهتره. از همه‌تون ممنونم. :)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرویس و تعمیر انواع پرینتر،فروش قطعات یدکی تارخچه شرکت هاي خودرو و مشخصات خودرو تست ریپورتاژ powerpointseller حجت حسین زاده بهرمند (HHB) نگین بلاگ بيداري کتابخانه مرکزی استان همدان صراط مستقیم my black world